Про платформу

UAReforms – це відкрита комунікаційна та адвокаційна платформа активних громадян, громадських організацій, представників бізнесу та інших зацікавлених сторін. 


Мета UAReforms: впровадження якісної та обгрунтованої державної політики в Україні шляхом обговорення широким колом стейкхолдерів пропозицій до влади, програм діяльності уряду та інших документів щодо реформ. 


Завдання UAReforms: вироблення консолідованої позиції громадянського суспільства та всіх зацікавлених сторін щодо впровадження необхідних змін в Україні.


На першому етапі платформи пропонуються до обговорення аналітичні брифи з питань реформ в Україні, підготовлені до Ukraine Reform Conference 2020, яка відбудеться у Вільнюсі (Литовська Республіка). Раніше URC організовувалася в Канаді, Данії та Великобританії. 


Платформа створена з ініціативи громадської спілки “Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ”.  Спілка створена в 2019 році учасниками РПР – коаліції громадських організацій і експертів, які після Революції Гідності в березні 2014 року об’єдналися з метою вироблення консолідованої позиції щодо необхідних для країни реформ та належного їх впровадження.


Мета, завдання і цінності Коаліції РПР залишилися незмінними – підтримка та просування реформ для розбудови незалежної, згуртованої, демократичної та правової України із заможним суспільством і рівними можливостями кожної особи для розвитку і самореалізації.

Контакти

Партнери у підготовці до URC