Бачення України 2030: політична сфера

Бачення України 2030: реформування та відновлення політичної сфери у перспективі 2030 року

Центр політико-правових реформ у межах проєкту  «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”» готує концепції реформування та відновлення держави у семи напрямках: конституціоналізм, парламентаризм, судівництво, правопорядок, виконавча влада, адміністративні послуги та регіональний устрій. Коаліція Реанімаційний пакет реформ сприяє широким публічним обговоренням та адвокації концепцій — представляємо їх громадськості.

Видання цих концепцій стало можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”», який виконує Центр політико-правових реформ.
Оновлення концепції за результатами експертних та публічних обговорень здійснено Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у партнерстві з ЦППР за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), що реалізується Національним Демократичним Інститутом. 
Думки, висловлені в цьому аналітичному документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Коментарі мають можливість залишати авторизовані користувачі